PISOSPORT - skialpový špecialista z Dolného Kubína

15.12.2014
pisosport-skialpovy-specialista-z-dolneho-kubina

PisoSport v Dolnom Kubíne je už dlhé roky medzi skialpinistami známou a obľúbenou predajňou. Aktuálnou novinkou PisoSportu je, že už od tejto jesene ho nájdete v nových väčších priestoroch.

 

V obchode špecializovanom v zime na skialpinizmus dostanete naozaj všetko, čo s týmto športom súvisí. Široký sortiment produktov od renomovaných značiek ako sú Dynafit, La Sportiva ,Scarpa, ATK RACE,CAMP,SKITRAB, DYNASTAR, HAGAN a množstvo iných značiek.

PisoSport

V kamennom obchode Vám poradí odborný personál, ktorý okrem predaja poskytuje kvalitné služby, ako sú montáže všetkých typov viazaní, obnova lepidla pásov  a servis lyžiarok. 

Pisosport

Šéf a majiteľ Piso (Milan Pisarčík)  je sám aktívny skialpinista a pretekár. Dokáže poradiť a odporučiť z vlastnej skúsenosti. Minulý rok sa mu podarilo nie po prvý raz vyhrať vo dvojici s Milanom Madajom najprestížnejšie preteky na Slovensku - etapák Bokami Západných Tatier. Nájde si však čas aj na dlhšiu túru, akou bol napríklad prechod hrebeňom Západných Tatier nonstop.

Pisosport

Dolný Kubín je už dlhší čas baštou skialpinizmu na Slovensku. Z mestečka pod Kubínskou Hoľou nie je ďaleko ku parádnym skialpovým terénom. Ak by sa vám však predsa len zdalo, že pre vás je to trochu od ruky, je tu pre vzdialenejších zákazníkov pripravený kvalitný E-Shop www.skialpinista.sk s bohatým sortimentom.

Záujemci si môžu sami zostaviť skialpový komplet za zvýhodnených podmienok.

Na vaše otázky cez chatové okienko v E-shope vám ochotne odpovie sám Piso.

 

Takže šliapači, nič nie je nemožné... PisoSport Dolný Kubín 


 

M.B.

 

Fotky PISOSPORT - skialpový špecialista z Dolného Kubína

Diskusia

RE: PISOSPORT - skialpový špecialista z Dolného Kubína
Jano 15.12.2014
Bravo,Bravo, o nic horsie ako je to ponukane v alpskych krajinach. Okrem toho je poradca absolutny odbornik. Ked investovat, tak tu!!!!!!!

RE: PISOSPORT - skialpový špecialista z Dolného Kubína
sherpa 15.12.2014
mna oslovili tie krasne lyzicky so strukturou dreva. nie ako kedysi ked v Rysoch a aj inde som videl nehoblovane dosky z ktorych este aj trcali skrutky viazania na spodnej strane pripadne nejake plastove priesvitne latky. ponuka je uz vsade takmer rovnaka, cena sice nie, ale to co robi rozdiel je pristup k zakaznikovi a jeho otazkam a problemom.

RE: PISOSPORT - skialpový špecialista z Dolného Kubína
martin 17.12.2014
a čo tak tie klenoty na tých drevených lyžičkách? ATKčku patrí budúcnosť :)

TOP Partneri

https://www.sloger.sk Eshop davorin.sk Eshop davorin.sk Eshop davorin.sk JM SPORT Eshop davorin.sk

Podpor Vetroplacha

Odporúčame vidieť

Partneri